Kochajcie Ojczystą Ziemię

Dla upamiętnienia Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych, uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych "Kochajcie Ojczystą Ziemię".

Patronami honorowymi i fundatorami nagród byli: Kuratorium Oświaty w Łodzi, Instytut Pamięci Narodowej oraz NSZZ Solidarność. W piątek 5 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej im. H. CH. Andersena w Łodzi odbyło się uroczyste rozdanie nagród, pamiątkowych dyplomów oraz podziękowań dla nauczycieli. Miło nam, że wśród nagrodzonych Laureatów był również uczeń naszej szkoły – Hubert Głusiński z klasy siódmej. Nagrody i gratulacje uczniowie odbierali z rąk Starszego Wizytatora Kuratorium Oświaty p. Jolanty Fabiszewskiej oraz Przewodniczącego Łódzkiej Solidarności p. Waldemara Krenca. Serdecznie gratulujemy Hubertowi, Jego Rodzicom oraz opiekunowi p. Agacie Ostalskiej, nauczycielowi historii.